Metamorfozy

Przedstawiamy Wam cykl metamorfoz z udziałem bardzo utalentowanej wizażystki - Kamili Jodko. Są to metamorfozy makijażowe wraz z udziałem naszych włosów doczepianych Clip-In. Pierwsza metamorfoza - przemiana Oli. Ola ma na sobie nasze włosy clip-in 45cm 120 gram w kolorze złocisty blond.

Zapraszamy: www.kamilajodko.pl

Fan Page Kamili na Facebooku: Kamila Jodko - makijaż i stylizacja

Metamorfoza - włosy doczepiane

A oto pełna przemiana Oli - efekt przed i po.

 

Metamorfoza włosy doczepiane

Metamorfoza - włosy doczepiane

 Jak widać naturalne włosy doczepiane to wspaniały sposób na zmianę wyglądu, w bardzo szybki sposób włosy są przedłużone oraz zagęszczone a efekt jest bardzo naturalny. Jest to doskonały sposób na dopełnienie każdej wyjściowej stylizacji.

Metamorfoza #24 złocisty blond

Poniżej metamorfoza Kingi z udziałem zestawu włosów doczepianych w kolorze #8 jasny naturalny brąz. Jak widać z włosów doczepianych można stworzyć nie tylko fryzury z włosów rozpuszczonych ale także upięcia, koki i kucyki. 

 Metamorfoza - kok z włosów doczepianych naturalnych clip-in jasny brąz

 

Kok z włosów doczepianych clip-in jasny anturalny brąz

A oto wizaż ślubny w wykonaniu Kamili Jodko z użyciem naszych naturalnych włosów doczepianych Clip-In w kolorze #8 jasny naturalny brąz.

Metamorfoza ślubna z włosami Clip-In Hairself.pl

Poniżej modelka w makijażu Kamili Jodko. Modelka ma na sobie zestaw włosów doczepianych 45 cm 120 gram w kolorze jasny naturalny brąz #8.

 Włosy doczepiane clip-in jasny naturalny brąz 120 gram 45 c

 

Poniżej prezentujemy metamorfozę z użyciem zestawu 45 cm 160 gram w kolorze ciemny blond #12. Zestaw 160 gram jest polecany do włosów średniej gęstości oraz gęstych.

Poniżej metamorfoza z użyciem włosów doczepianych Clip-In Hairself.pl w kolorze ciemny blond #12

Włosy doczepiane clip-in w kolorze ciemny blond #12

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl