Najczęstsze pytania

Czy włosy doczepiane clip-in osłabiają i niszczą włosy?

Nie. Metoda ta jest nieinwazyjna dla włosów, w przeciwieństwie do trwałego przedłużania włosów na zasadzie zgrzewania, które niszczy włosy. Włosy doczepiane clip-in nie niszczą włosów. 

Czy włosy można farbować?

Włosy można farbować, radzimy jednak używać jak najłagodniejszych środków do farbowania, bez alkoholu. Stanowczo odradzamy rozjaśnianie włosów, ponieważ były one już poddane obróbce koloryzacyjnej. Jeśli nie chcemy narażać włosów na zniszczenie rozjaśniając je, najlepiej kupić ciut jaśniejszy kolor, niż ciemniejszy jeśli wahasz się z wyborem między dwoma kolorami.

Jak często można myć włosy doczepiane?

Włosy najlepiej myć raz na kilka włożeń. Oczywiście trzeba również brać pod uwagę, że częstotliwość mycia będzie zależała od wielu czynników np. czy używamy środków utrwalających fryzury typu lakier do włosów (takie środki powodują, że trzeba włosy częściej myć), oraz jak często i jak długo mamy je na sobie. 

Jaką mam pewność, że włosy które kupiłam są prawdziwe?

Dla sprawdzenia czy włosy są prawdziwe, należy wykonać test na 1 włosku. Włosy prawdziwe palą się w popiół, natomiast syntetyczne palą się w charakterystyczny sposób zwijając się a przy ich paleniu czuć zapach palonego plastiku. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl