O włosach HAIRSELF

Jeśli jeszcze nie kupowałaś nigdy dotąd włosów doczepianych Clip-In na pewno chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat tej metody przedłużania włosów. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Was pytania oraz rozwiać wątpliwości w kwestii wyboru zestawu włosów idealnych dla Ciebie. 

.

Co to są naturalne włosy doczepiane HAIRSELF Clip-in?

Włosy marki HAIRSELF to rewolucyjna metoda, która pozwala na samodzielne przedłużenie i zagęszczenie włosów w przeciągu zaledwie kilku minut. Coraz więcej Pań korzysta z tej metody przedłużania włosów, ponieważ ma ona wiele zalet w porównaniu do innych metod:

  • włosy możesz przedłużyć sama, gdziekolwiek i w każdych warunkach, nie potrzebujesz specjalistycznego salonu ani pomocy drugiej osoby. Przedłużanie trwa zaledwie kilka minut. Jest to metoda niezwykle praktyczna - zakładasz włosy kiedy chcesz i w każdym momencie możesz je także zdjąć                                    .
  • metoda Clip-In nie niszczy włosów w porównaniu do standardowych metod, które polegają na zgrzewaniu włosów. Metoda Clip-In jest bezinwazyjna i w żadnym stopniu nie wpłynie na kondycję Twoich własnych włosów                                                                                                                                                                     .
  • włosy przedłużane Clip-In są o wiele tańszą metodą przedłużania włosów niż inne, ponieważ nie wymagają kosztów czasu pracy specjalisty. Ponadto korzystamy z włosów indyjskich a nie europejskich, które są bardzo drogie. Indyjskie włosy swoją strukturą doskonale nadają się dla Europejek więc idealnie zastąpią dużo droższe włosy europejskie                                                                                                                                       .
  • nie przedłużasz włosów na stałe, możesz w każdej chwili je zdjąć i wkładać tylko na specjalne okazje - imprezy, wesela, przyjęcia, spotkania, pokazy ale jeśli lubisz, możesz także nosić je codziennie - wybór należy do Ciebie

 Zestaw 45cm 160g w kolorze czekoladowy brąz

Naturalne włosy doczepiane Clip-In 45 cm 160 gram czekoladowy brąz

 fot. Anna Koper, blog The Original Antoninna

.

Dlaczego warto spróbować?

Nawet jeżeli nigdy nie myślałaś o przedłużaniu włosów albo nie mogłaś się zdecydować ta metoda może Cię zainteresować, ponieważ jest zupełnie bezinwazyjna, nie wymaga wizyty w salonie fryzjerskim, włosy w bardzo prosty sposób przypina się samodzielnie. Włosy przedłużasz gdy tylko masz na to ochotę. Chciałabyś przedłużyć włosy tylko na imprezę, na spotkanie, na wesele? Żaden problem, po przyjściu natychmiast możesz je zdjąć. 

Nasłuchałaś się, że włosy przedłużane mogą zniszczyć Twoje własne włosy? Owszem ale tylko gdy stosujesz tradycyjne metody stałego przedłużenia włosów polegające na ich zgrzewaniu. Włosy Clip-In są bezpieczną metodą, nie zniszczą Twoich włosów ani nie przyczynią się do ich osłabienia. Metoda Clip-In jest zatem dużo łatwiejsza, dużo wygodniejsza, szybsza i tańsza. 

.

Jakość naszych włosów

Włosy przedłużane marki HAIRSELF wykonane są z indyjskich włosów naturalnych typu REMY*. Nasze włosy są wysokiej jakości, błyszczące i jedwabiste w dotyku.Naturalne włosy mają ogromną przewagę nad syntetycznymi. Przede wszystkim używając włosów syntetycznych nigdy nie osiągniesz tak naturalnego efektu przedłużania włosów. Ponadto włosy syntetyczne dużo szybciej się niszczą i palą się pod wpływem modelowania lokówkami i prostownicami. Włosy indyjskie najlepiej nadają się dla Europejek, ponieważ ich struktura jest bardzo podobna do naszych włosów - mają podobną grubość oraz podobnie się układają. Ponadto włosy indyjskie są dużo tańsze niż włosy europejskie, dzięki czemu są przystępne cenowo.

Kupując włosy przedłużane oprócz ceny zwróć uwagę na ich wagę. Zestawy przez nas oferowane są gęste co umożliwia osiągnięcie upragnionego efektu długich i gęstych włosów w porównaniu do oferowanych na rynku włosów o gęstości 50-70 gram i długości 40 cm i dłuższe co jest zdecydowanie za małą gramaturą by liczyć na efektowny efekt przedłużenia włosów. Naszym celem jest wasze zadowolenie, więc włosy, które oferujemy to najlepszy stosunek ceny włosów do ich jakości. Sprawdź sama!

*włosy typu REMY są oznaczeniem wysokiej jakości włosów naturalnych. Włosy REMY to włosy starannie segregowane w taki sposób, że łuski włosów na taśmach zamykają się w dokładnie takim samym kierunku. W praktyce oznacza to, że wszystkie włosy są przyszywane do taśm dokładnie w takim kierunku w jakim rosły pierwotnie. Dzięki temu włosy są jedwabiste, dobrze się układają i nie plączą się. 

 

Włosy marki HAIRSELF są to zestawy naturalnych włosów na specjalnych taśmach. Taśmy te posiadają klipsy, dyskretnie umieszczone, widoczne tylko z jednej strony, które służą do przypinania taśm do swoich własnych włosów. Po przypięciu włosów klipsy pozostają od spodu i są niewidoczne a Ty możesz cieszyć się gęstą, bujną i długą fryzurą dzięki tej niesamowicie prostej i efektownej metodzie!

 

1. Jak wyglądają nasze włosy Clip-In?

 

film autorstwa Anny Koper, więcej możecie przeczytać na jej blogu w artykule:

 

HAIRSELF.PL - Naturalne włosy doczepiane Clip-In - prezentacja całego zestawu.

 

.

Dzięki zestawom włosów przedłużanych marki HAIRSELF w przeciągu zaledwie kilku minut uatrakcyjnisz swój wizerunek. Uzyskasz efekt dłuższych, gęstszych, bujnych i lśniących włosów. 

Włosy przedłużane Clip-In zbliżenie Włosy przedłużane Clip-In taśmy

 

Zestaw taśm - przybliżenie, kolor ciemny blond #12

Każdy zestaw zawiera 7 taśm różnej szerokości i różnej gramatury. Taśmy dopina się do swoich włosów za pomocą małych spinek z sylikonowymi wstawkami. Wstawki te powodują, że włosy doczepiane trzymają się na swoim miejscu i nie zsuwają się z naszych włosów. Spinki są widoczne tylko z jednej strony taśm, dlatego też nie są widoczne po założeniu, ponieważ znajdują się wtedy od spodu. 

.

Szerokości taśm są dostosowane do kształtu głowy. Odpowiednie przypięcie taśm powoduje, że włosy są zagęszczone z każdej strony i równomiernie mieszają się z naszymi naturalnymi włosami co daje bardzo naturalny efekt.

Każdy zestaw zawiera 7 taśm:

1 najdłuższa z 4 spinkami (20 cm)

2 długie z 3 spinkami (15 cm)

2 średnie z 2 spinkami (10 cm)

2 krótkie z 1 spinką (5 cm)

 

.

Dla kogo są przeznaczone włosy doczepiane typu Clip-In?

Włosy doczepiane może nosić każdy, ogromną zaletą jest ich praktyczność - zakładasz i zdejmujesz je kiedy tylko masz ochotę. Może czekasz na jakąś wspaniałą okazję - bal, impreza, studniówka, wesele i zastanawiasz się jak olśnić wszystkich wspaniałą fryzurą? Może masz ochotę na odświeżenie swojego wizerunku? A może po prostu masz ochotę zrobić coś tylko dla siebie. Nic nie ryzykujesz. 

.

Jakiej minimalnej długości muszą być moje własne włosy aby przedłużyć je metodą Clip-In?

Z technicznego punktu widzenia, włosy powinny być przynajmniej kilkucentymetrowe, aby przykryć klipsy. Rezultat końcowy zależy od długości ale także od tego jak podcięte są Twoje własne włosy. W przypadku posiadania krótkich włosów lub półdługich bardzo często najlepszy efekt osiąga się gdy Twoje własne włosy są cieniowane (nie obcięte na prosto) ,wtedy linia włosów nie odcina się gdy założysz włosy Clip-In. 

.

Jak zakładać włosy przedłużane typu Clip-in?

a) rozczesz dokładnie swoje włosy, przed założeniem rozczesz także włosy Clip-In, najlepiej grzebieniem o szerokich ząbkach lub rzadką szczotką, unikaj szczotek z włosia

b) zepnij swoje włosy dużą spinką u góry zostawiając na samym dole pasmo włosów, do której przypniesz pierwszą taśmę z trzema klipsami. Wepnij taśmę w pasma włosów rozpoczynając od środkowego klipsa i naciągając taśmę przypnij pozostałe klipsy po obu stronach głowy. Klipsy najlepiej przypina się i odpina podważając je palcami od spodu. Najlepiej przypinać taśmy na włosach nie bezpośrednio przy skórze głowy ale 0,5-1 cm poniżej. Zwiększy to komfort koszenia włosów doczepianych

c) rozpuść spięte spinką włosy i upnij ponownie min 2 cm wyżej zostawiając kolejne pasma włosów na drugą taśmę z trzema klipsami. Przy upinaniu taśm zachowaj odległość co najmniej 2 cm między taśmami. Dzięki temu spinki nie będą się na siebie nakładały i nie będą odstawały.

d) rozpuść włosy i upnij ponownie, tym razem na taśmę z 4 spinkami, która powinna zostać przypięta tuż nad poziomem uszu.

e) rozpuść włosy i 2 cm nad ostatnią taśmą odgarnij włosy z boku głowy na taśmę z 2 spinkami, następnie ciut wyżej na taśmę z 1 spinką (wg rysunków poniżej)

f) to samo zrób z drugiej strony głowy a następnie zrób przedziałek lub pozwól włosom w naturalny sposób opaść na jedną lub na drugą stronę. Gotowe!

 Jak zakładać włosy doczepiane - rysunek tyłu głowy i taśmJak zakładać włosy doczepiane? - rysunek boku głowy i rozmieszczenie taśm

 

 

 .

Różnica między zestawem 120 gram a 16 gram

Zestaw 120 gram - zestaw standardowy, polecamy posiadaczkom cienkich, niezbyt gęstych włosów

Zestaw 160 gram - zestaw gęsty, polecamy posiadaczkom średniej gęstości oraz gęstych włosów

.

Jakie kolory włosów oferujemy?

Oferujemy 8 podstawowych i najbardziej popularnych kolorów włosów jakie występują - #1 czarny, #2 ciemny brąz, #4 czekoladowy brąz, #6 orzechowy brąz, #8 jasny naturalny brąz, #12 ciemny blond, #18 średni blond, #20 piaskowy blond, #24 złocisty blond, #613 słoneczny blond. Szczegółowe opisy kolorów znajdziesz tutaj:

Kolory włosów oraz ich opisy

 

Masz problem z wyborem koloru? Prześlij nam zdjęcie swoich włosów na e-mail sklep@hairself.pl. Pomożemy Ci wybrać idealny dla Ciebie kolor.

.

Jak często można nosić włosy przedłużane typu Clip-In?

W zależności od naszego upodobania można nosić je tylko na specjalne okazje typu impreza, wesele, przyjęcie, spotkanie, teatr ale jeśli chcemy mieć długie i gęste włosy przez cały czas możemy nosić je codziennie. Jedną z ogromnych zalet tej metody jest jej elastyczność. Możesz zakładać i zdejmować włosy kiedy tylko masz na to ochotę. Pamiętaj jednak, że włosy HAIRSELF są włosami naturalnymi, martwymi. Mają więc swoją żywotność. Jeśli lubisz nosić takie włosy na co dzień, ogranicz ilość zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych na włosach, ponieważ każdy zabieg (nawet ich mycie) wpływają na długość żywotności włosów - wszystkie zabiegi wykonywane na włosach powodują ich wysuszanie, ponieważ włosy Clip-In nie mają zdolności odradzania się i regenerowania. Aby jak najdłużej zachować ich miękkość i błysk, ogranicz zabiegi stosowane na nich. 

.

Na jak długo starcza zestaw włosów przedłużanych typu Clip-In marki HAIRSELF?

Długość użytkowania włosów jest zależna od częstotliwości ich noszenia a także od ich pielęgnacji. 

Najczęściej trwałość zestawu znajduje się w granicach od kilku miesięcy do roku. Jeśli stosujesz włosy na wielkie wyjścia, gdzie wykonujesz pełną stylizację włosów - stylizacja lokówkami, prostownicami, termo lokami itd, utrwalanie ich lakierami do włosów a później mycie włosów żywotność zestawu może się znacznie skrócić. 

 .

Czy noszenie włosów Clip-in jest bolesne i czy powoduje dyskomfort?

Przy odpowiednim założeniu włosów nie czuć dyskomfortu i można zapomnieć, że ma się je na sobie. Wymaga to jednak odrobiny wprawy. Po kilku próbach wpinania włosów powinnaś opanować tą sztukę. Jeżeli czujesz podczas wkładania taśm, że któryś z klipsów może Cię ciągnąć, odepnij go i przypnij jeszcze raz, nieco niżej. Włosów nie musisz przypinać bezpośrednio przy skórze głowy jeżeli Twoje włosy nie są bardzo krótkie. 

.

Jak pielęgnować włosy przedłużane Clip-In? Czy można je stylizować i farbować?

 Szczegółowe zasady pielęgnacji włosów przedłużanych przedstawiamy w artykule:

Jak dbać o włosy przedłużane?

.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl