Współpraca

Zapraszamy serdecznie do współpracy fryzjerów, stylistów, wizażystów, sprzedawców akcesoriów fryzjerskich oraz wszystkich innych z branży, którzy chcieliby urozmaicić swoją ofertę o sprzedaż naturalnych włosów doczepianych Clip-In. Skontaktuj się z nami: sklep@hairself.pl

 

Chętnie podejmiemy również współpracę z blogerkami oraz vlogerkami. Bardzo mile widziane kreatywne pomysły promocji produktu z Waszej strony. Podziel się z nami swoimi pomysłami a chętnie rozpatrzymy ewentualną współpracę. 

W ramach współpracy w grę wchodzą takie formy jak: video tutoriale (zakładanie włosów clip-in, tipy & tricki, stylizacja fryzur z udziałem włosów Clip-In, teledyski, metamorfozy, efekt przed i po i inne), artykuły na blogi, sesje blogerskie - modowe oraz urodowe z udziałem włosów Clip-In, metamorfozy, zdjęcia (publikacje ba różnych portalach społecznościowych - Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest, Tweeter, Google+, linkowanie do naszych publikacji, postów itd, konkursy, zrobienie zdjęć produktowych oraz zdjęć we włosach, które będą mogły być później wykorzystane u nas na stronie w galerii oraz przy prezentacji danych kolorów włosów), recenzje z użytkowania włosów oraz wiele innych. Liczymy także na Wasze kreatywne pomysły. Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl