Jak zakładać włosy przedłużane typu Clip-in marki HAIRSELF.PL?

Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania szczegółowej instrukcji zakładania włosów Clip-In. Nie jest to trudne, można to w prosty sposób wykonać samodzielnie, zakładanie włosów wymaga jednak odrobiny wprawy. Poświęć więc troszkę czasu na potrenowanie razem z naszą instrukcją VIDEO, w której szczegółowo przedstawiamy ten kilku-minutowy proces. 

 

Każdy zestaw włosów doczepianych Clip-In zawiera 7 taśm różnej szerokości i różnej gramatury. Taśmy dopina się do swoich włosów za pomocą małych spinek z sylikonowymi wstawkami. Wstawki te powodują, że włosy doczepiane trzymają się na swoim miejscu i nie zsuwają się z naszych włosów. Spinki są widoczne tylko z jednej strony taśm, dlatego też nie są widoczne po założeniu, ponieważ znajdują się wtedy od spodu. 

.

Szerokości taśm są dostosowane do kształtu głowy. Odpowiednie przypięcie taśm powoduje, że włosy są zagęszczone z każdej strony i równomiernie mieszają się z naszymi naturalnymi włosami co daje bardzo naturalny efekt.

Każdy zestaw zawiera 7 taśm:

1 bardzo długa z 4 spinkami

2 długie z 3 spinkami

2 średnie z 2 spinkami

2 krótkie z 1 spinką

Poniżej obejrzyjcie film autorstwa Ani Koper (Blog The Original Antoninna), w którym prezentuje ona jak zakładać nasze włosy Clip-In. Ania prezentuje zestaw 160 gram 45 cm, kolo #4 czekoladowy brąz

 Jak zakładać włosy doczepiane - rysunek tyłu głowy i taśmJak zakładać włosy doczepiane? - rysunek boku głowy i rozmieszczenie taśm

 

a) rozczesz dokładnie swoje włosy, przed założeniem rozczesz także włosy Clip-In, najlepiej grzebieniem o szerokich ząbkach lub rzadką szczotką, unikaj szczotek z włosia

 

b) zepnij swoje włosy dużą spinką u góry zostawiając na samym dole pasmo włosów, do której przypniesz pierwszą taśmę z trzema klipsami. Wepnij taśmę w pasma włosów rozpoczynając od środkowego klipsa i naciągając taśmę przypnij pozostałe klipsy po obu stronach głowy. Klipsy najlepiej przypina się i odpina podważając je palcami od spodu. Najlepiej przypinać taśmy na włosach nie bezpośrednio przy skórze głowy ale 0,5-1 cm poniżej. Zwiększy to komfort koszenia włosów doczepianych

 

c) rozpuść spięte spinką włosy i upnij ponownie min 2 cm wyżej zostawiając kolejne pasma włosów na drugą taśmę z trzema klipsami. Przy upinaniu taśm zachowaj odległość co najmniej 2 cm między taśmami. Dzięki temu spinki nie będą się na siebie nakładały i nie będą odstawały. 

 

d) rozpuść włosy i upnij ponownie, tym razem na taśmę z 4 spinkami, która powinna zostać przypięta tuż nad poziomem uszu.

 

e) rozpuść włosy i 2 cm nad ostatnią taśmą odgarnij włosy z boku głowy na taśmę z 2 spinkami, następnie ciut wyżej na taśmę z 1 spinką (wg rysunków poniżej)

 

f) to samo zrób z drugiej strony głowy a następnie zrób przedziałek lub pozwól włosom w naturalny sposób opaść na jedną lub na drugą stronę. Gotowe!

 .

 Zobaczcie także filmik autorstwa Patrycji Pardej, jak zakłada nasze włosy Clip-In (zestaw 160 gram, 45 cm kolor czarny #1). Na filmie obejrzycie także zestaw z bliska i zobaczycie jak włosy poddają się lokowaniu.

Zapraszamy też na bloga Patrycji: http://patrycjapardej.blogspot.com/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl